Rádi bychom Vás informovali, že nově můžete podpořit program Péče o přeživší holocaust také prostřednictvím dárcovských SMS zpráv!

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
aktuálně zpracováváme smlouvy k nadačním příspěvkům v programech Připomínka, Obnova, Budoucnost a podprogramu Naše Budoucnost, které budeme příští týden odesílat nedoporučenou poštou.
Jsme si vědomi, že současná krizová situace se promítla také do Vašich projektů. Dochází-li ve Vašich aktivitách ke změnám, prosím, kontaktujte nás. Nalezneme společně řešení.

Rádi bychom touto cestou poděkovali naší dlouholeté dárkyni paní Kubištové za významný dar na péči o přeživší šoa. Děkujeme!

Institut Terezínské iniciativy Vás zve na připomínkovou akci Veřejné čtení jmen obětí holocaustu - Jom ha-šoa.

Právě v nakladatelství P3K vyšla Kniha svátků (Sefer hachagim)! Provede čtenáře, děti a spolu s nimi jejich rodiče či pedagogy tradicemi a významem jednotlivých židovských svátků.

Zveme Vás na představení Hanin kufřík amatérského japonského souboru KaRaKoRo vymyslela a zrežírovala Yoko Matsui, japonská psycholožka, která se dlouhodobě zabývá tématem šikany v japonských školá

Židovská obec v Plzni vás zve na březnové tématické přednášky a kutlurní programy. Program najdete v příloze.

Muzika Judaika Vás zve na letošní již 9. ročník malého židovského festivalu. Pozvánky na jednotlivé akce najdete v příloze.

Víte, že v neděli začíná Tu bi-švat, neboli Nový rok stromů, kdy v Izraeli začínají kvést první stromy a sází se nové?

Muzeum regionu Boskovicka Vás zve 5. března 2020 od 19h na koncert terezínských autorů s podtitulem "Degenerovanou" hudbou proti zkáze.

Stránky

Přihlásit se k odběru Zdroj pro titulní stránku