Muzeum regionu Boskovicka Vás zve na vernisáž výstavy Řekni SYNAGOGA, která se koná dne 23. 9. 2021 v 17 hodin v Muzeu regionu Boskovicka, Hradní 1, Boskovice.

Art Space NOV a Státní okresní archiv Louny Vás zvou v neděli 19. září 2021 do Loun na vernisáž výstavy Neviditelné synagogy.

Srdečně vám přejeme Sladký a dobrý nový rok! Pevné zdraví především a stále, ať se dobré skutky rozmnoží jako zrnka granátového jablka.

V úterý 24. srpna 2021 správní rada NFOH schválila projekty mimořádného grantového kola v podprogramu Naše Budoucnost. Grantové kolo je financováno z jednorázového daru od Michala Dostála.

Živá pamět, o.p.s. Vás srdečně zve na výstavu portrétních fotografií Osudy Romů za druhé světové války.

Židovská obec v Plzni Vás zve, tentorkát v rámci festivalu židovské kultury Judafest, který pořádá Česká unie židovské mládeže, na koncerty a další kulturní aktivity.

Česká unie židovské mládeže Vás zve 1. - 5. 9. 2021 na Judafest. Letošní ročník bude opět pojat jiným způsobem.

Židovská obec v Praze a Federace židovských obcí v ČR pořádají v neděli 8. srpna 2021 čtvrtý ročník Dne židovských památek.

V úterý začal slavnostním setkáním v sále holešovského zámku festival židovské kultury Ha-Makom. Městské kulturní středisko připravilo parádní program.

Dne 15. července 2021 jsme uspořádali naší první dobrovolnickou brigádu, a to na židovském hřbitově v Kovanicích.

Stránky

Přihlásit se k odběru Zdroj pro titulní stránku