Židovská obec v Praze a Federace židovských obcí v ČR pořádají v neděli 8. srpna 2021 čtvrtý ročník Dne židovských památek.

V úterý začal slavnostním setkáním v sále holešovského zámku festival židovské kultury Ha-Makom. Městské kulturní středisko připravilo parádní program.

Dne 15. července 2021 jsme uspořádali naší první dobrovolnickou brigádu, a to na židovském hřbitově v Kovanicích.

Město Holešov Vás zve od 20. - 24. 7. 2021 na již XXI. ročník festivalu židovské kultury Ha-Makom.

Spolkový prezident Alexander Van der Bellen udělil prof. Felixi Kolmerovi, viceprezidentovi Mezinárodního osvětimského výboru a čestnému předsedovi naší správní rady, Velké čestné vyznamenání za zásluhy o Rakouskou republiku.

Vyhlašujeme výběrové řízení v programech Péče, Připomínka, Obnova, Budoucnost a podprogramu Naše Budoucnost. Uzávěrka je 14. září 2021.

Představujeme Vám Výroční zprávu za rok 2020. Děkujeme všem, kteří se na naší činnosti podílejí.❤️ V minulých letech naše výroční zprávy doplňovaly portréty a poselství přeživších šoa.

Trávíte čas v kanceláři stejně jako my? Pojeďte s námi uklidit židovský hřbitov v Kovanicích! Uděláte dobrý skutek s velkým efektem. Registrujte se co nejdříve

Jsme velmi rádi, že projekt, který jsme v minulosti podpořili, získal hlavní cenu pro školy Zvonec Černého Janka 2021 v rámci 23. ročníku přehlídky muzejních filmů.

Vyhlašujeme mimořádné výběrové řízení v podprogramu Naše Budoucnost na podporu židovských vzdělávacích komunitních projektů a vzdělávacích knih a publikací.

Stránky

Přihlásit se k odběru Zdroj pro titulní stránku