Přejeme Vám vše nejlepší a hlavně pevné zdraví do nového roku 2022.

Chanuková sbírka končí výtěžkem 101 062 Kč! Děkujeme vám všem, kdo jste poslali finanční dar na účet naší veřejné sbírky nebo prostřednictvím darujme.cz, poslali dárcovskou sms, zakoupili latkesy, koblížky či sváteční přání. Celá vybraná částka poputuje v příštím roce na péči o přeživší šoa. Ze srdce za Vaší podporu děkujeme.

Přejeme vám radostné svátky, Chanuka sameach!

V pondělí 22. listopadu 2021 správní rada NFOH schválila projekty 21. grantového kola realizované v roce 2022. Vybrala celkem 146 projektů, pro které vyčlenila částku 21,5 milionů Kč.

Naši milí příznivci,
je nám to opravdu líto, ale letošní benefiční koncert je opět odložen. Po dlouhém váhání jsme došli k závěru, že bychom si ji ve stínu aktuálních okolností společně neužili.

Židovská obec v Plzni Vás v prosinci zve na své bohaté kulturní programy. Více najdete v pozvánce.

Koho by přání nepotěšilo?! Pošlete to chanukové od nás a současně uděláte dobrý skutek. Přání jsou v sadě po 3 kusech v ceně 200 Kč, včetně barevných obálek.

Srdečně Vás zveme na naší letošní chanukovou benefici, 5. prosince 2021 od 19 hodin v ROXY.
Čeká Vás koncert Mackie Messer KLEZMER Band a BENGAS, chanukové dobroty a tradiční tombola, společně zapálíme chanuková světla s vrchním zemským rabínem Karolem Efraimem Sidonem, sváteční program pro děti připraví madrichové z Federace židovských obcí, večerem bude provázet Vida Neuwirthová.

Společně s Českým osvětimským výborem jsme uspořádali dne 27. října 2021 Vzpomínkový večer k 80. výročí založení terezínského ghetta v prostorách Židovské obce v Praze.

Rádi bychom Vám oznámili, že od 1.11. 2021 nás najdete na adrese Maiselova 38/15, Praha 1, 110 00. Tato adresa je naše korespondenční.
Děkujeme a budeme se s Vámi těšit v našich nových prostorách.

Stránky

Přihlásit se k odběru Zdroj pro titulní stránku